2017- 2020    DÖNEMİ GURUR TABLOMUZ
SIRA ADI SOYADI ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜMÜ
1 ABDULAZİZ ABDULKHAKOV UŞAK ÜNİVERSİTESİ  BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
2 ABDULLAH OSMAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
3 AGAMYRAT DILAROV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
4 AIDA GAMBAROV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
5 ALLASHUKUR PIRKULYYEV AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ-KIRSEHİR İLK VE ACİL YARDIM
6 AMIN TAGHIZADEH MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
7 ASLAMBEG NARLYYEVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
8 ATAJAN YAKUBOV KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ  TÜRK EDEBİYATI
9 AYGÜL İSHKABULOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
10 AYMYRAT ALLAMYRADOV SİİRT ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
11 AYNURA AKRAMCANOVA HİTİT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
12 AYŞENUR SELVİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
13 AZIZA RUSTEMOVA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
14 AZIZA SAHATOVA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK
15 BAHADUR ACHILOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
16 BAYRAM BABAKULYYEV OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
17 BAYRAM GURBANMUHAMMEDOV GEDİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
18 BAYRAM ORALOV ADIYAMAN (ADYÜ) ÜNİVERSİTESİ BESYO
19 DAVLET ROZYMURADOV ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA  ÖĞRETMENLİĞİ
20 DILNAZA  SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
21 EBAA SAADALLAH AHMED ALWAGAA KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL TEKNOLOJİ
22 ENEJAN ALLABERDIYEVA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI HEMŞİRELİK
23 EREN KECHAİGA TRAKYA ÜNİVERSİTEASİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
24 FARIDA TEMIROVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
25 FATMA SUMYILLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLAHYAT FKÜLTESİ
26 GOZAL ALTBAYEVA BAYBURT ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
27 GUDRAT HEMRAYEV NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
28 GULNAZ NIYAZOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EBELİK
29 GULRUH ROZYYEVA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TARİH
30 GULSHIRIN TAYEVA NEVSEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
31 GULTACH ANNAYEVA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
33 HALAH SHAHEEN FATTAH FATTAH KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ GENETİK BİYOMÜHENDİSLİĞİ
34 HALLYGOZEL REJEPOVA TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ HAMŞİRELİK
35 HUSHNUD MATYUSUPOV BALIKESİR BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
36 KERİM ETYEMEZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
37 KHASAN PULATOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
38 MADINA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
39 MAHSHID IZADYAR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
40 MARAL HASHIMOVA GEDİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
41 MAYAGOZEL KURBANKULIYEVA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
42 MECHMET METE ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ
43 MEHMET FATİH ZENGİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT-İNGİLİZCE
44 MERGEN MUHAMEDOV YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNE İŞL.MÜHENDİSLİĞİ
45 MİKAİL ASLANOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
46 MOHAMAD YAHYA DADAEH YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
47 MUHAYA KERIMBERGENOVA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ
48 MÜCAHİT AVCI SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ECZACILIK
49 NURYAGDY NURBERDIYEV KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
50 OĞUZHAN OKUMUŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
51 ORAZGUL ORALOVA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
52 RASHIT JURAYEV HİTİT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK PROGRAMLAMA
53 ROZYYMURAT KOLDASHOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
54 SAYEH SHERİFİ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
55 SEYEDEH MARYAM HOSSEINI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
56 SHAVKAT BALTAYEV VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TARİH
57 SOHBET JUMANIYAZOV SİİRT ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
58 ŞEHRİZADA YUSUPOVA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
59 YILDIZ ISCCANOVA İSTANBUL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
60 ZARINA ISHKUVATOVA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
61 ZARINA NARLYYEVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
62 MAYSA AKYYEVA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  TARİH
63 ZİKRULLA AMIRSHOEV MERSİN ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
64 ABDULLAH HARUN ALTAY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİM (ikinci öğretim)
65 MİRAY YERLİKAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
66 MUHAMMET JALALOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
67 ABDULLAH HARUN ALTAY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
68 ABDULLOKH KURBANOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
69 SEHER ALEYNA AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
70 MUHAMMET JALALOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
71 MOKHİNUR ULUGBEKOVA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
72 RUSLAN ORUNOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
73 ABDULLAH HARUN ALTAY UŞAK ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
74 MUHAMMET JALALOV İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
75 NARGİZA JUMMİYEVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ MALİYE
76 SEHER ALEYNA AYDIN İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
77 MALİKA KERİMOVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ TARİH
78 İHTİYAR ZHALALOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
79 HURSANDBEK HAMRAYEV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
80 DAYANCH ARAZOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
81 MUHAMMET JALALOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ TARİH
82 MİRAY YERLİKAYA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
83 MELİH ERARSLAN İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
84 SEVİL ABDULAYEVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ SERAMİK, CAM VE ÇİNİCİLİK (YÜKSEKOKUL)
85 ABDULLOKH KURBANOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT (ARAPÇA)
86 SEYRANMUHAMMET SHAGULYYEV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
87 MOKHİNUR ULUGBEKOVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
88 ABDULLAH HARUN ALTAY İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ PDR
89 ABDULLAH HARUN ALTAY GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
90 OGULJAN PALVANOVA ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
91 MAHMUD ATANAZAROV SAMSUN ÜNİVERSİTESİ YAPI DENETİM
KURUMUMUZUN BÜNYESİNDE EĞİTİM GÖREN HER YIL ÜNİVERSİTEYE GİRME  BAŞARISINI GÖSTEREN KURSİYERLERİMİZLE GURUR DUYARIZ…
(BAZI ÖĞRENCİLERİMİZ BİR KAÇ ÜNİVERSİTEYİ  BİRLİKTE KAZANMA BAŞARISI GÖSTERMİŞ OLUP, ÜNİVERSİTEYE KAYIT OLMA TERCİHLERİNİ KENDİLERİ KARAR VERECEKLER.)
NOT: AYRICA KENDİ ÖZEL NEDENİYLE İSMİNİN YAYILANMASINI İSTEMEYEN SAYISIZCA ÖĞRENCİLERİMİZ ÇEŞİTLİ ÜNİVERSİTELERİ KAZANMIŞTIR.

 

YIL

BAŞARI ORANI

2017

95%

2018

96%

2019

99%